Akumulatory, felgi i opony w 24 godziny. Sprawdź naszą ofertę.

brak produktów
Jakość Usług
Konsultanci
    • Leszek
    • akumulatory
Partnerzy
Logowanie
Bezpieczeństwo zakupów

Dlaczego warto kupić akumulator, opony lub felgi właśnie w naszym sklepie?

1.       Solidność i rzetelność w tym, co umiemy robić najlepiej.

Zapewniamy, że zakupy w naszym sklepie internetowym Akumulatory24.com są bezpieczne. Państwa pieniądze i zakupiony towar są w pełni bezpieczne, również podczas transportu. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący zakupów na naszej platformie handlowej czuł się komfortowo i miał pewność, że składając zamówienie otrzyma dokładnie to, czego oczekuje. Satysfakcję i profesjonalną oraz miłą obsługę dodajemy gratis.

2.       Uczciwy, polski super sprzedawca.

Jesteśmy firmą wyłącznie z polskim kapitałem. Właścicielem naszej platformy sprzedażowej jest Moto Mar Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej. Nasza firma ciągle się rozwija, ponieważ inwestujemy w rozwój technologiczny oraz naszych pracowników. Możecie nas Państwo znaleźć w większości polskich katalogów sklepów internetowych oraz w różnego rodzaju serwisach tematycznych, porównywarkach, forach. Od niedawna akcentujemy naszą obecność także w portalach społecznościowych. Nasze reklamy można znaleźć zarówno w prasie codziennej, radiu, jak też w Internecie. Nasi Klienci odwiedzają nas w siedzibie firmy. Nie jesteśmy anonimowi. Możecie być Państwo pewni, że jesteśmy poważnym partnerem.

3.       Pracownicy – profesjonalni i uprzejmi doradcy.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, ponieważ nasi wykwalifikowani pracownicy należą do najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Każdy z nich posiada doświadczenie w sprzedaży i może się pochwalić wieloletnią znajomością branży motoryzacyjnej i oponiarskiej. Nasi doradcy stale uczestniczą w szkoleniach podnoszących ich kompetencje, jak również są na bieżąco z nowościami rynkowymi. Każdy z nich pozostaje do Państwa dyspozycji i chętnie służy pomocą i poradą.

4.       Produkty.

Zdajemy sobie sprawę, że tylko towary najwyższej jakości, zapakowane i wyglądające nienagannie, jak również przechowywane w optymalnych warunkach, zapewniają satysfakcję Klientów. Dlatego gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich sprzedawanych produktów. Cały asortyment znajdujący się w ofercie naszego e-sklepu jest nowy, oryginalny i posiada pełną gwarancję producenta. Dokładamy wielu starań, aby wszystkie dane produktu, w tym ceny, znajdujące się na naszej stronie były stale aktualne, a dodatkowe informacje były zarówno ciekawe, jak i przydatne w wyborze właściwego towaru.

5.       Możliwość montowania zamówionych opon.

Rozumiemy oczekiwania naszych Klientów, którym staramy się wychodzić naprzeciw. Wiemy, jak ważny jest czas i zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu z Państwa najwygodniejszym rozwiązaniem jest natychmiastowa możliwość montowania zakupionych opon. Nasza firma posiada kilkanaście własnych punktów serwisowych w całym kraju, jak również ściśle współpracuje z kilkudziesięcioma innymi firmami w kraju, gdzie można od razu zamontować kupione na naszej platformie handlowej opony.

6.       Dane osobowe.

Państwa dane osobowe wykorzystujemy jedynie do procesu realizacji zamówienia oraz do informowania o aktualnych promocjach, jeśli wyrazili Państwo wcześniej na to zgodę. Wszystkie te informacje są przechowywane w sposób należyty i zgodny z prawem. Nasi Klienci mają prawo do wglądu i modyfikacji swoich danych. Zarówno Państwa dane osobowe, jak i wszystkie inne informacje, są przechowywane w najnowocześniejszej polskiej serwerowni.

 

Mamy nadzieję, że powyższe informacje pozwoliły nam przybliżyć nieco profil naszej działalności. Liczymy, że dzięki temu zyskamy uznanie w Państwa oczach i zasłużymy na miano zaufanego partnera.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy oczywiście do Państwa dyspozycji i chętnie służymy pomocą.

 

Zachęcamy do zakupów.

 

Zespół Akumulatory24.com

W ofercie
Producenci - akumulatory: Producenci - opony:
 
Moto Mar Sp. z o.o.
ul. Fordońska 185-187
85-766 Bydgoszcz
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
XIII Wydział Gospodarczy
KRS 0000334896
Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł
NIP: 554-284-44-58
REGON: 340620558
tel. +48 52 342 14 58
fax +48 52 342 14 60
Lista banków
© Copyright Moto Mar Sp. z o.o. 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone